Biuro Podróży „Polan” istnieje na rynku usług turystycznych od kwietnia 1993 roku. Od tego czasu działamy w Pszczynie bez przerwy do dnia dzisiejszego. Jesteśmy licencjonowanym Organizatorem Turystyki, wpisanym do Centralnego Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych. Jesteśmy zrzeszeni w Polskiej Izbie Turystyki oraz Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Organizujemy wycieczki szkolne krajowe oraz zagraniczne, wycieczki dla zakładów pracy, eventy oraz wczasy.

Sprzedajemy oferty największych polskich touroperatorów jako ich Agent. W naszym biurze można kupić bilety autokarowe oraz lotnicze a także ubezpieczenia turystyczne. Wciąż się rozwijamy, udoskonalamy swój produkt, staramy się aby nasza oferta skrojona była na miarę potrzeb naszych Klientów.

Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie zorganizować każdą wycieczkę, wczasy czy spotkanie integracyjne. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów dla grup zorganizowanych w Polsce oraz w takich krajach jak:  Mołdawia, Kazachstan, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Izrael. Na co dzień organizujemy wyjazdy do Czech, Austrii, Węgier, Słowacji i Niemiec. Chętnie przygotowujemy imprezy do Francji, Grecji i Hiszpanii. Kochamy kraje bałkańskie, mamy ogromne doświadczenie w organizacji wyjazdów do Chorwacji, Czarnogóry, Albanii, Macedonii, Bośni i Hercegowiny czy Serbii. Proponujemy ciekawe wycieczki do Rumunii, Bułgarii i Turcji.