To już 32 rok od kiedy Biuro Podróży „Tęcza” jest na rynku turystycznym i kontynuuje swoją działalność jako organizator wyjazdów turystycznych. Co roku staramy się wprowadzać nowe kierunki, w celu poszerzenia i urozmaicenia oferty, zachowując przy tym najwyższy standard oferowanych usług.

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami na zbliżający się sezon wiosna-lato-jesień 2022. Wierni 30-letniej tradycji, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę, w której wysokiej jakości proponowanych usług towarzyszy przystępna cena. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wycieczki, wczasy jak i wyjazdy pobytowo-objazdowe po prawie wszystkich zakątkach Europy. Od kilku lat poszerzamy również naszą ofertę o wycieczki oraz wczasy w Polsce, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Będziemy zaszczyceni, jeśli wybiorą Państwo nasze biuro podróży jako organizatora swojego wolnego i cennego czasu. Postaramy się sprostać stawianym nam oczekiwaniom i wierzymy, że uda się Państwu za naszym pośrednictwem zobaczyć wiele ciekawych miejsc

 

31